اخـبار

 • یکپارچه سازی کلیه مراکز تصحیح اوراق تعاونی
  در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به تعاونی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر مدیریت و کنترل یکپارچه مراکز و افزایش سرعت و هماهنگی تولید نتایج کشوری در روز آزمون، پس از تجهیز این مجموعه به بیش از 200 سیستم تصحیح اوراق... ادامه مطلب
 • شمارش آرا انتخابات نظام مهندسی ساختمان
  شرکت آتی پارس پایتخت به عنوان مبتکر و ارائه دهنده سیستم ها و خدمات تصحیح انواع اوراق، در مهرماه 1397، مسئولیت خدمات مربوط به ابتکار و طراحی برگه رای قابل شمارش با دستگاه، شمارش سریع و اعلام نتایج انتخابات هیات مدیره نظام... ادامه مطلب
 • تجهیز سازمان تامین اجتماعی
  ارائه سیستم های برگزاری آزمون و بانک سوال به اداره آموزش سازمان مرکزی جهت برگزاری انواع آزمون های کلان کشوری در بازه جمعیت 200 هزار نفری ادامه مطلب
 • کسب عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری
  شرکت مهندسی فناوری اطلاعات آتی پارس پایتخت (آزمون سنج) پس از کارشناسی های فراوان توانست اولین و تنها شرکت تولید کننده سیستم ها و نرم افزار های ارزیابی عملکرد و برگزاری آزمون در کشور باشد که موفق به کسب عنوان دانش بنیان... ادامه مطلب
 • www.azmoonsanj.ir
  وب سایت جدید گروه آزمون سنج www.azmoonsanj.ir، راه اندازی شد. گروه آزمون سنج تاسیس یافته توسط شرکت دانش بنیان آتی پارس پایتخت و مشتمل بر شرکت دانش بنیان آتی پارس پایتخت(مدیریت،نرم افزار، گرافیک)، شرکت فوژان اکسوم(سخت افزار و... ادامه مطلب

دانلود

درباره ما

شركت مهندسي فناوری اطلاعات آتي پارس پايتخت، توليدكننده و عرضه کننده حرفه‌اي‌ترين نرم‌افزارهاي تصحیح پاسخبرگ و برگزاري آزمون، با نام‌هاي تجاري آزمون‌سنج، آزمون‌ساز، نظرسنج و نماينده رسمی انواع اسكنرهاي حرفه اي در ايران و همچنین مجری كليه مراحل انواع آزمونها (استخدامي، تعيين سطح، آزمايشي، نظرسنجي)، از ثبت نام تا اعلام نتایج و گزارشات تحلیل شده می باشد.

ارزش آزمون و ارزیابی از تصحیح 20 برگه امتحانی توسط معلم تا تصحیح میلیونی برگه های آزمون کنکور، در تکمیل فرایند آموزش و گزینش بر کمتر کسی پوشیده است، با افزایش جمعیت، ایجاد نیازهای جدید و کمبود زمان، دیگر روش سنتی پاسخگوی تصحیح اوراق امتحانی نبود و تکنولوژی در این مهم نیز تاثیرگذار شد: ارزیابی های کلان در حداقل زمان.

اما تا چه حد می توان به دقت این سیستم ها اطمینان کرد؟ کوچکترین اشتباه این سیستم ها چه عواقبی به دنبال خواهد داشت؟ تا چه میزان این سیستم ها کاربردی هستند؟ چه امکانات دیگری در ارزیابی آزمونها خواهیم داشت؟

آموزش، گزینش و نظرسنجی کاربردهای اصلی آزمون از گذشته تا حال. از تصحیح برگه های دانش آموزان یک مدرسه تا انتخاب نفرات قبولی در دانشگاه، از استخدام در سازمانهای بزرگ تا طرح تکریم ارباب رجوع با نظرسنجی، از تعیین سطح کارکنان سازمان تا کنترل نیروی انسانی با روان سنجی!

آزمون بوده و خواهد بود، اما با افزایش جمعیت، اهمیت زمان، شرایط مختلف و نیازهای جدید و همچنین پیشرفت تکنولوژی، استفاده از روشهای کاربردی تر و مطمئن تری لازم به نظر می رسد. دیگر تصحیح 20 برگه امتحانی توسط معلم هدف نیست بلکه تصحیح هزاران برگه در شرایط مختلف در کمترین زمان، بالاترین دقت، بدون نیاز به فرد مصحص خبره با رعایت بالاترین سطح امنیت و ارائه مستندات و مدارک بمنظور نظارت، کنترل و ارزیابی فرایند آزمون، هدف اصلی مدیران برگزاری آزمون بشمار می رود.

شركت مهندسي فناوری اطلاعات آتي پارس پايتخت، توليدكننده و عرضه کننده حرفه‌اي‌ترين نرم‌افزارهاي تصحیح پاسخبرگ و برگزاري آزمون،با نام‌هاي تجاريآزمون‌سنج، آزمون‌ساز و نظرسنج و همچنين نماينده رسمی انواع اسكنرهاي حرفه اي در ايران مي باشد.

اين شركت پس از جایگزینی موفق توليدات ممتاز خود در بزرگترين و معتبرترین مراکز برگزاري آزمون در سطح كشور، با رزومه اي معتبر و مستند، اقدام به اجراي كليه مراحل انواع آزمونها (استخدامي، تعيين سطح، آزمايشي، نظرسنجي)، از ثبت نام تا اعلام نتايج در سطوح كلان نموده است.

ماهیانه از پانصد هزار تا چند میلیون پاسخنامه توسط سیستمهای این شرکت در بیش از 200 شهر کشور در حال تصحیح می باشد. سازمانهایی چون صدا و سیما، نیروی انتظامی، سازمان امور مالیاتی، گمرک، وزارت آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای، دانشگاهها، کانون فرهنگی قلم چی، مبتکران، پارسه، فرزانگان، فکور، آیندگان، مهستان، بیتش و ...، همگی خدمات و یا سیستم های این شرکت را جایگزین کرده اند و رضایت همه آنها موجب افتخار نیروهای شرکت می باشد.

شناسایی نیاز اصلی مخاطب بهمراه اصل حداکثر رضایت مشتری در سایه توانایی های فنی، اساس موفقیت این شرکت در کمترین زمان بوده و خواهد بود.

 

اعضای اصلی شرکت :

مهندس بهنام بیات مختاری مدیر عامل، موسس، ایده پرداز و مدیر تولید

مهندس سهیل رجایی عضو هیات مدیره و مدیر برنامه نویسی آزمون سنج

مهندس حسین سیامک نژاد مدیر برنامه نویسی آزمون ساز

مهندس مسیح ابراهیم نژاد کارشناس برنامه نویسی نظرسنج

بیتا بیات مختاری طراح و گرافیست