اخـبار

 • یکپارچه سازی کلیه مراکز تصحیح اوراق تعاونی
  در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به تعاونی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر مدیریت و کنترل یکپارچه مراکز و افزایش سرعت و هماهنگی تولید نتایج کشوری در روز آزمون، پس از تجهیز این مجموعه به بیش از 200 سیستم تصحیح اوراق... ادامه مطلب
 • شمارش آرا انتخابات نظام مهندسی ساختمان
  شرکت آتی پارس پایتخت به عنوان مبتکر و ارائه دهنده سیستم ها و خدمات تصحیح انواع اوراق، در مهرماه 1397، مسئولیت خدمات مربوط به ابتکار و طراحی برگه رای قابل شمارش با دستگاه، شمارش سریع و اعلام نتایج انتخابات هیات مدیره نظام... ادامه مطلب
 • تجهیز سازمان تامین اجتماعی
  ارائه سیستم های برگزاری آزمون و بانک سوال به اداره آموزش سازمان مرکزی جهت برگزاری انواع آزمون های کلان کشوری در بازه جمعیت 200 هزار نفری ادامه مطلب
 • کسب عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری
  شرکت مهندسی فناوری اطلاعات آتی پارس پایتخت (آزمون سنج) پس از کارشناسی های فراوان توانست اولین و تنها شرکت تولید کننده سیستم ها و نرم افزار های ارزیابی عملکرد و برگزاری آزمون در کشور باشد که موفق به کسب عنوان دانش بنیان... ادامه مطلب
 • www.azmoonsanj.ir
  وب سایت جدید گروه آزمون سنج www.azmoonsanj.ir، راه اندازی شد. گروه آزمون سنج تاسیس یافته توسط شرکت دانش بنیان آتی پارس پایتخت و مشتمل بر شرکت دانش بنیان آتی پارس پایتخت(مدیریت،نرم افزار، گرافیک)، شرکت فوژان اکسوم(سخت افزار و... ادامه مطلب

دانلود

معرفی خدمات

شركت آتی پارس پایتخت پس از عرضه موفق توليدات ممتاز خود به بزرگترين موسسات برگزاري آزمون در سراسر كشور، با رزومه اي معتبر و مستند و تجارب مکتسبه در همکاری با مشتریان خود، اقدام به اجراي كليه مراحل انواع آزمونها (استخدامي، مسابقات، المپیادها، تعيين سطح، نظرسنجي، روان سنجی و ... )، از ثبت نام تا اعلام نتايج و گزارشگیری های حرفه ای در سطوح كلان نموده است.

بدیهی است شرکت آتی پارس که خود تولید کننده انواع محصولات برگزاری آزمون و عرضه کننده آن به مراکز برگزاری آزمون می باشد، در اجرای خدمات برگزاری آزمون، با قابلیت انعطاف پذیری بیشتر، خدمات بسیار ارزنده تری را به مشتریان خود ارائه خواهد داد.

این شرکت بعنوان یک سازمان سنجش خصوصی قابلیت پذیرفتن کلیه مراحل برگزاری آزمون را از مشاوره های اولیه قبل از ثبت نام تا ارائه نتایج و بولتن گزارش عملکرد ها دارا می باشد، تعدادی از این خدمات عبارتند از :

 

1)      نیازسنجی و ارائه مشاوره های لازم

2)      طراحی و پیاده سازی آزمونهای خاص از قبیل المپیاد، نظرسنجی، مسابقات  و ... 

3)      ثبت نام شرکت کنندگان ( اینترنتی و پستی )

4)      طبقه بندی هدفمند و ساختار سازی اطلاعات داوطلبين

5)      طراحی سوالات عمومی و تخصصی آزمون های استخدامی و کنکورهای آزمایشی

6)      طراحی و چاپ دفترچه های سوالات با بالاترین کیفیت

7)      طراحی و چاپ کارت ورود به جلسه و برچسب صندلی

8)      طراحي اختصاصی پاسخنامه هاي آزمون ویژه هر سازمان

9)      چاپ پاسخنامه های فردی داوطلبين ( رنگی، کاغذ مرغوب و درج عکس داوطلب )

10)     ارائه شرایط و مکان برگزاری آزمون بهمراه نیروی انسانی (خدمات اجرایی آزمون)

11)    قرائت پاسخنامه ها و تولید آرشیو تصاویر

12)    محاسبه و پردازش نمرات، کنترل و توليد نتايج

13)    تهيه و چاپ كارنامه فردي ( با کاملترین جزئیات و درج تصویر پاسخنامه )

14)    ارائه انواع گزارشات مدیریتی، مقایسه ای و تحلیلی (ارائه بولتن)

15)    نظرسنجی و ارائه انواع گزارشات آماری، مقایسه ای و تحلیلی

16)    ارائه کلیه خدمات تحت وب در ارتباط با یرگزاری انواع آزمون ها

 

نمونه ای از فرايند برگزاري آزمون از نگاه شرکت مهندسی آتی پارس :

  

نیازسنجی و ارائه مشاوره های لازم

فراهم سازی نگاهی درستبه فرآیند برگزاری آزمون، هم برای برگزارکننده و هم برای سازمان درخواست کننده از مهمترین عوامل برگزاری آزمونی درست بشمار می رود، تجارب این شرکت شکل گرفته از انجام آزمونهای مختلف در شرایط مختلف توسط هم تیم شرکت و هم مشتریان این شرکت و ادغام آن با تجارب، نیاز فعلی و بررسی مشکلات قبل آن سازمان، بستری مناسب را برای شروع کاری مطمئن برای طرفین فراهم می نماید، بنابراین کارشناسان شرکت طی جلسه ای کلیه موارد لازم را نیازسنجی و بررسی نموده و در صورت لزوم راهکارهای مناسبی را در راستای اجرای آزمونی بهتر به آن سازمان ارائه می نمایند و در نهایت با بهینه سازی های لازم و تثبیت کلیه مراحل کیفی و کمی برگزاری آزمون، کار آغاز می شود.

 

ثبت نام شرکت کنندگان ( جمع آوري و همسان سازي اطلاعات داوطلبين )

كنترل و برقراري نظم اطلاعات داوطلبين، بمنظور توليد گزارشات دقيق، هدفمند و کامل، و جلوگيري از ایجاد تداخل و نواقص، امري مهم به نظر مي رسد، بنابراين نيروهاي متخصص اين شركت بمنظور بررسي اطلاعات و چارت نيروي انساني آن سازمان در جلسات متعددي اين مهم را پيگيري نموده و با انجام تغييرات و بهينه سازي هاي متعدد، اطلاعات داوطلبين را براي ورود به سيستم برگزاري آزمون  به دو روش اینترنتی و پستی آماده مي كنند.

 

طراحی سوالات عمومی و تخصصی آزمون

سوالات آزمون بر اساس رشته های تعیین شده توسط کارشناسان مجرب در امر آموزش کشور از بانک سوالات غنی و ارزشیابی شده استخراج می شوند. مجموعه منابع آزمونی این شرکت از شاخصهای صحت، روایی، دقت و اعتبار لازم در مورد انواع آزمونها و بخصوص استخدامی و ورود به خدمت برخوردار است و ازآخرین روشهای آزمون سازی از سوی متخصصین جذب و نگهداشت منابع انسانی طراحی و متناسب با ساختار و وظایف سازمان محل خدمت ارائه می شود.

 

طراحی و چاپ دفترچه های سوالات

پس از انتخاب، جمع آوری و مرتب سازی سوالات، دفترچه های سوالات نیز با رعایت اصول مربوطه و نیاز مخاطب طراحی و تایپ شده و بر اساس آمار و شرایط امنیتی مورد نیاز چاپ می شوند.

 

ورود داوطلبين به سيستم با اعمال اصلاحیات و طبقه بندي هاي لازم

اطلاعات جمع آوري شده از شركت كنندگان آزمون، بايستي با رعايت فاكتورهاي مختلف دسته بندي و اصلاحی از جمله ، عکس، شهر، استان، جنسیت، میزات تحصیلات و ساير طبقه بندي هاي دیده شده در بند 2 به سيستم انتقال يابند.

 

طراحی و چاپ کارت ورود به جلسه :

کارت ورود به جلسه داوطلبین پس از طراحی اختصاصی بر اساس استانداردها و شرایط مخاطب، بصورت کاملاً رنگی همراه با عکس داوطلبین چاپ شده و با رعایت اصول مرتب سازی و دسته بندی مناسب در اختیار مسئول مربوطه قرار می گیرد.

 

طراحی و چاپ برچسب صندلی :

پس از تولید شماره صندلی و کدینگ داوطلبی توسط مخاطب و یا توسط این شرکت بر اساس شرایط مخاطب، برچسب های صندلی حاوی عکس داوطلب، شماره صندلی و سایر اطلاعات مورد نیاز طراحی و چاپ می شوند.

 

طراحي اختصاصی پاسخنامه هاي آزمون

این شرکت از طراحی ثابتی برای پاسخنامه های آزمونی خود استفاده نمی کند، بعبارتی دیگر پاسخنامه های آزمونی بر اساس نیاز و شرایط مخاطب بدون هیچگونه محدودیتی از قبیل تعداد رنگ، جایگزاری اطلاعات و زیبایی با بالاترین کیفیت و درخور اعتبار آن مرکز، توسط تیم گرافیست این شرکت، طراحی اختصاصی شده و پس از کسب تاییدیه لازم از مسئول مربوطه تحویل واحد چاپ می شوند.

 

چاپ پاسخنامه های فردی داوطلبين

بمنظور برگزاري آزموني استانداردتر و رعايت موارد امنيتي و كنترل لازم، توليد پاسخبرگ اختصاصي براي هر داوطلب لازم به نظر مي رسد، لازم به ذکر است پاسخنامه های فردی بصورت کاملا رنگی (حتی چاپ عکس داوطلبی بصورت رنگی) بر روی مرغوب ترین کاغذ، چاپ خواهند شد. در این راستا دقت چاپ، تولید برگه های آماری لازم و دسته بندی و مرتب سازی مناسب نیز لازم به نظر می رسد.

 

ارائه شرایط و مکان برگزاری آزمون بهمراه نیروی انسانی (خدمات اجرایی آزمون)

شرکت درکنار ارائه خدمات برگزاری آزمون، با فروش و پشتیبانی محصولات خود به مراکز خصوصی و دولتی بسیاری در بیش از 200 شهر، حضوری فعال و موفق با بیش از 99 درصد رضایت مشتری دارد، بنابراین بسیاری از این مراکز آزمون با همکاری و هماهنگی متقابل با شرکت به عنوان نمایندگان این شرکت در شهر مربوطه برای امور اجرایی آزمون، با کادری مجرب و آموزش دیده در مکانهایی اختصاصی ایفای نقش می نمایند، از قبیل دانشگاهها و مراکز خصوصی چون کانون قلم چی، مبتکران، پارسه و ...


 

قرائت پاسخنامه هاي پرشده توسط داوطلبين

پس از جمع آوري پاسخنامه هاي پر شده توسط داوطلبين از حوزه هاي برگزاري آزمون، نوبت به مرحله قرائت پاسخبرگها مي رسد، در اين مرحله با استفاده از تجهیزات حرفه اي و نرم افزارهای این شرکت، برگه ها اسكن شده و به فايل خروجي قابل پردازش تبديل مي شوند و در همان لحظه نيز تصوير پاسخبرگ ها در حافظه سيستم بايگاني شده و برای امنیت بیشتر آزمون، سی دی حاوی تصاویر پاسخبرگ ها تحویل مخاطب خواهد شد.

دقت، اعتبار و صحت اجرایی این مرحله توسط محصولات برگزاری آزمون این شرکت در کشور بی نظیر بوده که در حال حاضر معتبرترین موسسات و مراکز برگزاری آزمون خصوصی و دولتی در بیش از 200 شهر کشور در حال استفاده می باشند همچنین این محصولات دارای تاییدیه فنی شورای عالی انفورماتیک و بالاترین سرعت ثبت شده در کشور می باشند.

 

محاسبه و پردازش نمرات، کنترل و توليد نتايج

پس از اسكن كليه پاسخبرگ ها و توليد فايل خروجي قابل پردازش، اين فايل به برنامه تولید نتایج این شرکت داده مي شود تا عمليات مقايسه با كليد (تصحيح برگه ها) و محاسبه و توليد اولیه گزارشات مختلف انجام مي پذيرد. در اين مرحله معمولاً بر اساس آمار حوزه، احتمال برخورد با نواقص وجود دارد، كه مي تواند برطرف كردن نواقص موجود و پیداكردن پاسخبرگي خاص کمی زمان گير باشد، همچنین کنترل صحت و تایید نتایج نیز بر حسب انواع آزمون، زمان بر می باشد.

 

تهيه و چاپ كارنامه فردي، گزارشات مديريتي، مقايسه اي و تحليلي (ارائه بولتن)

در پايان به هدف اصلي از برگزاري آزمون و تولید خروجی مي رسيم كه همان تولید كارنامه فردي و گزارشات كلي مي باشد، یکی از این گزارشات كارنامه فردي است كه به ازاي هر نفر يك برگ كارنامه حاوي نتايج آزمون مربوطه بهمراه تصوير پاسخنامه پرشده داوطلب، نمودار دروس و جزئيات نمرات كسب شده براي هر داوطلب مي باشد، موارد آماری درج شده در این کارنامه از برترین و غنی ترین آیتم های آموزشی کشور می باشد.

پس از چاپ كارنامه هاي فردي، گزارشات مقايسه اي و مديريتي بمنظور تحلیل و بررسی آزمون انجام شده برای مديران قابل توجه بوده و از طرفي گزارشات تحليلي آزمون، استانداردبودن آزمون را بررسي خواهند كرد و نتايج نهايي و تمام كننده اي را نسبت به كليت برگزاري آزمون از لحاظ كيفي و كمي، در اختيار مدير مربوطه بمنظور اطلاع، كنترل و اهداف آتي قرار خواهد داد و درنهایت ارائه بولتن آزمون برگزار شده سابقه کمی و کیفی آزمون مربوطه را برای همیشه بایگانی می کند.

 

نظرسنجی و ارائه انواع گزارشات آماری، مقایسه ای و تحلیلی

در کنار برگزاری آزمون و اعلام نتایج فردی و کلی، انجام نظرسنجی با اهدافی از جمله کنترل، هدف گذاری، شناخت، اطلاع رسانی و تبلیغات می تواند برای مدیریت حائز اهمیت باشد، بنابراین پس از اتمام آزمون، با تولید گزارشات حرفه ای نظرسنجی از جمله آماری، مقایسه ای و تحلیلی می توان نسبت به آنچه شرکت کنندگان در آزمون به آن پاسخ داده اند، اطلاعات کافی در اختیار مدیریت قرار داد.